OPORTUNITATE ANGAJARE BPM TEHNOLOGICA

Compania BPM Tehnologica (https://bpmtehnologica.ro/ ) dorește să angajeze studenți sau absolvenți licență, care să lucreze la birou și să aibă următoarele sarcini:

1. Realizarea de oferte tehnice pentru echipamentele medicale din portofoliu.

2. Realizarea de oferte pentru piese de schimb, consumabile, intervenții de service, pentru echipamentele medicale din portofoliu.

3. Întocmirea contractelor de service și urmărirea intervențiilor realizate de colegii de pe service.

4. Comenzi către furnizori pentru aprovizionarea cu piese de schimb și consumabile.

Compania dorește de la solicitanții posturilor să înțeleagă tehnic ofertele/contractele, să fie deschiși să învețe și să cunoască limba engleză cel putin la nivel mediu (discuții în scris și telefonic cu furnizorii din afara Romaniei).

CV-urile pot fi trimise pe email la adresa diana.ghita@bpmtehnologica.ro.

Numărul de contact: Diana GHIȚĂ: 0724.348.903.