”Cutiuța cu pantofi”, la inițiativa MED, să FIM împreună pentru a aduce zâmbetul pe buzele copiilor!

În săptămâna 3-8 decembrie, asociația Medical Engineering Development  își propune să aducă zâmbetul pe fețele copiilor pentru care iarna aduce doar frig ți câteva zile fără școală. Prin acțiunea ”Cutiuța cu pantofi”, ne propunem să le arătăm împreună copiilor mai puțin norocoși că Moș Crăciun este în fiecare dintre noi, dar mai ales că Moșul este întotdeauna acolo unde trebuie.

Haideți să îl ajutăm pe Moș Crăciun ! Prin donații mici (hăinuțe, jucării) se fac lucruri mari!

Vă așteptăm pe parcursul acestei săptămâni, în sediul MED (corp F, etaj III), între orele 14-18, de unde se va livra ”bucurie la cutie”.

Să FIM noi motivul pentru care zâmbesc ei!

Studenți și profesori, sunteți așteptați cu drag! Veniți să FIM împreună!