Activitățile didactice se desfășoară pe platforma Moodle, în perioada 11-31 Martie 2020

Dragi studenți,

În această perioadă de suspendare a cursurilor în forma clasică, materialele pentru cursuri, seminarii, proiecte vor fi disponibile pe platforma Moodle a facultății.

În intervalele orare corespunzătoare acestor activități, profesorii vor sta la dispoziția voastră pentru consultații, folosind facilitățile platformei (chat sau mesagerie).

Vă rugăm să vă organizați programul astfel încât aceste activități didactice să continue în parametrii cât mai normali. Laboratoarele vor putea fi recuperate atunci când vom reveni în școală, în funcție de evoluția situației existente.

Vă rugăm de asemenea să vă limitați deplasările în colectivitate și să respectați cu responsabilitate măsurile de igienă recomandate astfel încât această perioadă deosebită să fie eficientă atât pentru voi cât și pentru familia  și prietenii voștri.

Cu urări de sănătate,

Alina Machedon